• ro
  • hu

Cariere

Angajam agent de vanzari

Agent de vânzări

Cerințe:

-reprezintă un avantaj studiile în domeniul tehnic

-cunoștințe în domeniul vânzării materialelor de construcții-avantaj

-persoană comunicativă, cu abilități de organizare, cunoștințe PC

-permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

-Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți (constructori/clienți finali/arhitecți)

-prospectarea pieței, promovarea produselor companiei (materiale de construcții și accesorii)

-negocierea condițiilor de livrare, modalități de plată, termene de livrare respectând procedurile firmei

-analizarea cerințelor clienților, acordarea consultanței privind caracteristicile produselor, calcularea ofertelor.

Ce oferim?

Nu promitem nimic pentru că acest lucru e cel mai sigur de respectat,dar fiți sigur că la prima întălnire vom discuta, tot ce ține de programul de lucru, salar, bonusuri și alte beneficii.

Dar pâna atunci dacă, ți-am stârnit interesul te rog trimite cv-ul tău la adresa conta@sistemat.ro
Dacă ai făcut-o deja te rugăm ai răbdare, încercăm să-ți răspundem cât mai curând posibil.
Îți dorim o zi însorită. Echipa Sistemat !

Sc Sistemat Quality va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate în timpul procedurii de selecție în conformitate cu GDPR.

Sistemat Quality SRL

Suntem aici pentru tine. Zilnic între orele 9 și 17 ne găsești la birourile noastre. Contactează-ne telefonic sau prin email pentru orice clarificare.